Mezi nejlépe oblékanými je vévodkně Kate i Keith Richards | E15.cz

Mezi nejlépe oblékanými je vévodkně Kate i Keith Richards

Mezi nejlépe oblékanými je vévodkně Kate i Keith Richards
Keith Richards
• 
ZDROJ: Profimedia.cz

ČTK

Už potřetí od roku 2011 se britská vévodkyně Kate dostala do seznamu nejlépe oblékaných lidí světa, který každoročně sestavuje magazín Vanity Fair. Do seznamu za letošní rok, který tentokrát nemá vítěze a neurčuje pořadí jednotlivých celebrit, se dostala také čínská první dáma Pcheng Li-jüan, zpěváci Justin Timberlake a Beyoncé a člen skupiny Rolling Stones Keith Richards.

Mezi oceněnými je letos i řada sportovců, například basketbalista Miami Heat LeBron James, švédský brankář hokejového týmu New York Rangers Henrik Lundqvist nebo zadák celku amerického fotbalu New England Patriots Tom Brady. První z nich označil za svůj módní vzor Jamese Bonda, druhý Franka Sinatru a třetí Steva Jobse.

V letošním seznamu nechybí hollywoodské celebrity Kerry Washingtonová, Charlize Theronová nebo Brooke Shieldsová, stejně jako bývalá Spice Girl Victoria Beckhamová nebo švédská princezna Madeleine, která se letos ve Stockholmu vdávala.

Ronan FarrowRonan FarrowAutor: Profimedia.cz
Ronan Farrow se svou matkou Miou Farrowovou

Mezi nejlépe oblékané osobnosti se letos dostal také Ronan Farrow, spisovatel a právník, který je synem režiséra Woodyho Allena a herečky Mii Farowové. Za svůj vzor označil spisovatele Marka Twaina.

Úplný seznam zveřejní Vanity Fair ve svém zářijovém čísle.

Autor: ČTK
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!