Hvězdný Portugalec Ronaldo otevře vlastní síť hotelů | E15.cz

Hvězdný Portugalec Ronaldo otevře vlastní síť hotelů

Hvězdný Portugalec Ronaldo otevře vlastní síť hotelů
Cristiano Ronaldo a Dionisio Pestana
• 
ZDROJ: Profimedia.cz
Hvězdný portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo otevře síť čtyř hotelů pod svou obchodní značkou "CR7". Hosté se již tento rok budou moci ubytovat v rodišti třicetiletého útočníka Funchalu, Lisabonu, Madridu i New Yorku.

„Těším se na nový vzrušující projekt, i když je to úplně jiný svět. Mým světem je hraní fotbalu, ale všichni víme, že to nebude napořád. Myslím na budoucnost sebe, mého syna a rodiny,“ řekl na tiskové konferenci Ronaldo.

Do projektu ve spolupráci s největší portugalskou hoteliérskou společností Pestana Group investuje 37 milionů eur (asi miliardu korun) a prý už má předem určenou roli. „Postarám se o postele,“ žertoval trojnásobný držitel Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu světa.

Zvolené lokality hrají zásadní roli v Ronaldově životě a kariéře. Hotel v rodném Funchalu na Madeiře má být jako první otevřen v létě, následovat ho bude Lisabon, kde za místní Sporting odstartoval kariéru. V Madridu zase kapitán portugalské reprezentace září v dresu Realu a za New York by prý jednou mohl hrát zámořskou soutěž MLS.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!