Deset nejhorších dárků, jaké kdy dostaly ženy od mužů | E15.cz

Deset nejhorších dárků, jaké kdy dostaly ženy od mužů

Deset nejhorších dárků, jaké kdy dostaly ženy od mužů
Gumové rukavice, ilustrační foto
• 
ZDROJ: Flickr.com

ČTK

Každý člověk snad někdy v životě dostal vánoční dárek, který ho zklamal či nepotěšil. Podle průzkumu, který zjišťoval nejhorší dárky, jaké kdy dostaly ženy, by ale někteří z nás měli být opravdu vděční i za každoroční obligátní ponožky nebo punčocháče. Britský list The Daily Telegraph totiž z průzkumu, který mezi 1700 ženami provedl server AskHerFriends.com, vybral ty skutečně nejpříšernější dárky, jaké kdy ženy od svých partnerů dostaly:

Kapusta, ilustrační fotoKapusta, ilustrační fotoAutor: Flickr.com

1. Kapusta

Kapusta rozhodně není oblíbenou součástí vánočního jídla. Pro většinu lidí ostatně není oblíbenou součástí vůbec žádného jídla. Přesto se jistý muž rozhodl, že se právě tato typická potravina sirotků v 19. století a dietou posedlých současníků hodí jako vánoční dárek.

Klíče, ilustrační fotoKlíče, ilustrační fotoAutor: Flickr.com

2. Přívěšek na klíče ve tvaru hovínka

Pobavené okouzlení novými a novými přívěšky na klíče obvykle vyprchává kolem sedmého roku věku. Každý, kdo něco podobného dokáže darovat pod stromeček, zřejmě nevyhnutelně v tomto období uvízl - a jeho vztah pravděpodobně nepřežil ani do Nového roku.

Vousy, ilustrační fotoVousy, ilustrační fotoAutor: Flickr.com

3. Zastřihovač vousů

Ve velké skupině 1700 dotázaných žen se možná vyskytlo několik takových, kterým by se zastřihovač vousů mohl hodit. Ovšem je krajně nepravděpodobné, že by je v takovém případě potěšil dárek upozorňující na jejich chloupky na bradě.

Míchačka na beton, ilustrační fotoMíchačka na beton, ilustrační fotoAutor: Flickr.com

4. Míchačka

Je hodně těžké propadnout vášni k míchání malty. No, vlastně prakticky nemožné.

Brambory, ilustrační fotoBrambory, ilustrační fotoAutor:

5. Pytel brambor

Tím se v České republice obvykle straší zlobivé děti na Mikuláše, ale ve Velké Británii mohl mít takový dárek smysl jen v případě, že se dotyčná dvojice seznámila na bramborové brigádě. Pak by v sobě mohl mít i jistý nádech romantiky. Možná.

Kompost, ilustrační fotoKompost, ilustrační fotoAutor: Flickr.com

6. Pytel kompostu

Existují lidé, kteří vyrážejí nakupovat dárky na poslední chvíli, a pak mají tendenci popadnout první věc, která jim přijde pod ruku. Ovšem novinkou je existence člověka, který na poslední chvíli prohledá vlastní dům - a jako dárek nenajde nic lepšího, než pytel kompostu.

ilustrační fotoilustrační fotoAutor:

7. Balíček soli

Škoda, že nebyl darován společně s oním pytlem brambor. Ale protože tyto dárky dali dva muži dvěma různým ženám, znamená to, že jedna dostala pytel neslané-nemastné plodiny a druhá balíček dochucovadla, které může být při samotné konzumaci ve vysokých dávkách smrtící.

Autosklo, ilustrační fotoAutosklo, ilustrační fotoAutor: Flickr.com

8. Utěrky na čelní sklo

Nic neřekne „záleží mi na tobě“ lépe, než utěrky na čelní sklo. Tedy snad kromě prakticky jakéhokoli jiného dárku.

Tanga, ilustrační fotoTanga, ilustrační fotoAutor: Wikimedia Commons

9. Tanga

Na dráždivém kousku spodního prádla není nic špatného, pokud tedy partner dokáže vybrat správnou velikost a nemučí partnerku tím, že ji nutí nacpat se do nepohodlně malého kousku. Nominaci mezi nejhorší dárky si tyhle jedny konkrétní kalhotky vysloužily tím, že je vybrala tchýně… z vlastních zásob.

Gumové rukavice, ilustrační fotoGumové rukavice, ilustrační fotoAutor: Flickr.com

10. Gumové rukavice

Ano, gumové rukavice. Asi by je ženy měly přijímat s úsměvem za to, jak moc jejich partnerovi záleží na tom, aby si při domácích pracích nezničily ruce. To ovšem mohlo platit tak v 50. letech minulého století. Dnes je mnohem pravděpodobnější, že místo vděku poletí dárci na hlavu.

Autor: ČTK
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!