Cesta za slávou – od Berlusconiho k Hermésu | E15.cz

Cesta za slávou – od Berlusconiho k Hermésu

Cesta za slávou – od Berlusconiho k Hermésu
Modelka Raisa Skorkinová
• 
ZDROJ: Repro YouTube

Alexandra Malachovská

Jako „špionka“ se prý cítila ruská modelka Raisa Skorkinová, která tvrdí, že několik let byla milenkou italského premiéra Silvia Berlusconiho. Při komunikaci se státníkem odsouzeným za daňové podvody, zneužití pravomocí i za placený pohlavní styk si prý kvůli odposlechu musela vymýšlet nejrůznější šifry a hesla. O svých zkušenostech vyprávěla v zábavné talk show ruské televize, která bývalou prodavačku zmrzliny z provinčního města Voroněž představila jako příklad nesnadné cesty za slávou.

„Byla jsem jako Stierlitz,“ řekla Skorkinová v narážce na slavného agenta z ruského seriálu Sedmnáct zastavení jara z druhé světové války. S Berlusconim prý musela mluvit v narážkách a vymýšlet si různá hesla, aby zmátla tajnou policii, která si prý jejich rozhovory natáčela. „Měli jsme spoustu legračních slov, kterým nikdo nerozuměl,“ přiblížila obsah důvěrných rozhovorů v pořadu televize Rossija 1.

Potřebuju benzín

O Berlusconim 30letá modelka žijící v Miláně mluví jako o obětavém a pracovitém politikovi. Zvláštní služby ovšem podle ruské televize zaznamenaly i jiné oslovení mezi expremiérem a bývalou ruskou zmrzlinářkou. „Lásko, došel mi benzín,“ řekla v jednom telefonátu, který unikl do médií. Tehdy nejmocnější Ital prý hned věděl, o co jde a štědře ji zásoboval „benzínem“. „Vydržoval si mě, i když jsem chtěla pracovat,“ tvrdí s tím, že nebyla součástí jeho „harému“. „Každý den mi volal a zpíval do telefonu, “ vzpomíná.

Silvio Berlusconi, ItálieSilvio Berlusconi, ItálieAutor:
Silvio Berlusconi

S expremiérem, který by podle spekulací italských médií mohl díky přátelství s ruským prezidentem získat v Rusku azyl, se prý dívka seznámila v modelingové agentuře. „Silvio mi řekl, že nás odposlouchávají. Když něco potřebuješ, říkej slovo ´benzín´,“ poradil jí prý. „Znamenalo to odkaz na jeho účetního. Mohla jsem mu kdykoli zavolat,“ chlubí se údajnou výsadou.

Přestože ji Berlusconi dávno pustil k vodě, nedá na něj dopustit. „Milovala jsem ho. Nejde ho nemilovat. Vyzařuje z něj pozitivní energie. Je zodpovědný. Udělal toho pro Itálii strašně moc. Miluje ho také celé Rusko,“ tvrdí. Kreml ovšem odmítl, že by se kontroverzní politik mohl stát ruským občanem, podobně jako francouzský herec Gérard Depardieu.

Domluva kolegyni

„Milenku Berlusconiho“ ruská televize povolala, aby domluvila kolegyni, která se prý světové slávy domáhá také díky partnerovi. Modelka z ruské Samary Jevgenija Vavriňuková totiž nedávno v USA zažalovala svého přítele, hokejistu amerického klubu Colorado Avalanche Semjona Varlamova. Tvrdí, že ji přinejmenším pětkrát zbil a žádá jeho potrestání. Ruští kritici si ale myslí, že jde o vrtoch zhrzené milenky, kterou hokejista zavrhl a která se chce za každou cenu v cizině prosadit. Navíc ji prý určité síly v USA chtějí využít proti ruské hokejové sborné. Varlamov by totiž měl Rusko reprezentovat při nadcházející olympiádě v Soči a soud může jeho angažmá ohrozit.

Semjon VarlamovSemjon VarlamovAutor: ČTK
Hokejista Semjon Varlamov

Rozmluvit mladičké „celebritě“ pochybnou cestu ke slávě přijela do Ruska i příslušnice módní dynastie Hermés, která se ze zapadlého sibiřského města vyšplhala mezi světovou milionářskou elitu. Vladlena Hermés, rozená Lozoviková, žije v Římě a vlastní advokátní firmy, hotely i módní značky. “Zjevně na tom má někdo zájem. Někdo ji financuje,“ tvrdí zasvěceně. Podle ní nemá dívka „žádné šance“.

Sama se ke statusu světových celebrit prý vypracovala díky cílevědomosti a sportu. Je totiž vášnivou hráčkou koňského póla, kterému holdují aristokraté a movití lidé. Tam se také seznámila s Mathiasem Guerrand-Hermésem, s nímž má dvě děti. Narodila se přitom v havířské rodině v zapadlém městě Leninsk-Kuzněckij. „Věděla jsem, že ve městě, kde je devět dolů a devět věznic, žít nechci. Mám příliš ráda komfort,“ přiznává 43letá blondýna. Jméno jejího muže ovšem prý s jejím úspěchem nesouvisí.

„Mám své projekty, jsem manažerka. Nenosím ´rodinné´ kabelky Birkin a nesnažím se dokazovat svůj status díky značce,“ tvrdí. „Co na tom, že se člověk narodí jako Rotschild. Je daleko zajímavější dokázat, že se mu může vyrovnat,“ míní. Nic špatného ale nevidí ani na tom, že ruské ženy mají v zahraničí nálepku „vydržovaných“. „Nic na tom není. Každý plní svou funkci,“ míní.

Autor: Alexandra Malachovská
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!