Na Noc s Andělem na ČT naváže po třech letech nová show | E15.cz

Na Noc s Andělem na ČT naváže po třech letech nová show

Na Noc s Andělem na ČT naváže po třech letech nová show
ilustrační foto
• 
ZDROJ: E15 Anna Vacková

duk

Tři roky od konce vysílání letité noční hudební show Noc s Andělem se hudební příznivci dočkají nového obdobného formátu. Pořad Tečka páteční noci bude vysílat Česká televize na novém programu ČT art, který společně s dětským kanálem ČT Déčko odstartuje posledního srpna.

„Hudební talk-show Tečka páteční noci je typově podobným pořadem, jakým byla Noc s Andělem, kterou Česká televize vysílala jedenáct let. Bude se vysílat živě a bude kontaktní, protože prostor dostanou i diváci u obrazovek, kteří budou moci reagovat prostřednictvím sociálních sítí a webu,“ uvedl výkonný ředitel ČT art Tomáš Motl.

Na obrazovkách se pořad objeví každý páteční večer, a to v době od jedenácti večer do jedné hodiny v noci. Na rozdíl od Noci s Andělem se ale nebude vysílat pouze z Prahy, ale i z Brna a Ostravy. Střídat se tak budou nejen týmy za kamerami, ale i moderátoři.

Vysíláním z Prahy provede diváky Lenny Trčková, z ostravského studia bude talk-show moderovat Marek Hlavica. Brněnskou Tečkou budou provázet hned dvě moderátorky, jejichž jména zatím veřejnoprávní televize neuvedla.
„Snahou ´Tečky´ je objevovat nové tváře a kapely a doufám, že přispěji k nalezení dosud neobjevených hvězd,“ uvedla Trčková, kterou diváci znají například z pořadu ČT Dobré ráno.

Autor: duk
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!