Katy Perry v únoru příštího roku zazpívá v pražské O2 areně | E15.cz

Katy Perry v únoru příštího roku zazpívá v pražské O2 areně

Katy Perry v únoru příštího roku zazpívá v pražské O2 areně
Katy Perry
• 
ZDROJ: Profimedia.cz
Americká zpěvačka Katy Perry vystoupí 23. února příštího roku v pražské O2 areně. Show jedné z největších hvězd současné populární hudby se uskuteční v rámci jejího Prismatic World Tour, které zahájí 16. února v Barceloně.

Předprodej vstupenek na pražský koncert v cenách od 1290 do 2350 korun bude zahájen 4. června v prodejní síti Ticketportal.

„Perry vydala loni v říjnu svoje třetí studiové album nazvané Prism, které debutovalo na prvním místě žebříčku iTunes v 97 zemích. Deska dosáhla nejlepších prodejních výsledků v kariéře zpěvačky. Celkem se titulu prodalo celosvětově víc než šest milionů kusů během šesti měsíců od jeho vydání,“ uvedl za pořádající agenturu Live Nation Petr Novák.

Perry, vlastním jménem Katheryn Elizabeth Hudsonová, se narodila v Kalifornii pastorskému páru, vyrůstala na gospelové hudbě a zpívala v kostele. Ještě pod svým původním jménem vydala v roce 2001 desku křesťanských písní. Stala se celosvětově známou díky písni I Kissed A Girl z desky One Of The Boys v roce 2008. Píseň šokovala svým textem, v němž zpívá o tom, jak se líbala s jinou dívkou.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!