Udělejte si šťastné zlaté a stříbrné | E15.cz

Udělejte si šťastné zlaté a stříbrné

zen

I když došlo na světovém trhu nedávno k poklesu ceny zlata, investice do tohoto drahého kovu zůstává jednou z nejstabilnějších. Právě výrazná jarní korekce, která znamenala zhruba 30% snížení cen, je naopak jedním z důvodů, proč investovat zrovna v této době a využít příznivých cen.

Před sto lety jste si za 850 dolarů mohli koupit automobil. Dnes by stejná částka, která v té době odpovídala 1,3 kilogramu zlata, nevystačila ani na pořádné kolo. Pokud byste ale tehdy raději za 1000 dolarů nakoupili zlato, dnes byste uvažovali o koupi luxusního auta nebo garsonky. Hodnota zlata se dlouhodobě příliš nemění, zato hodnota papírových peněz kvůli inflaci stále klesá.

Společnost Golden Gate CZ a. s. je jedním z největších prodejců tohoto drahého kovu v České republice a specializuje se na spoření ve zlatě. Nemusíte se tak bát, že vaše úspory na důchod ztratí hodnotu. Spořit lze již od 500 Kč. Postupně naspoříte vybraný slitek, a jakmile se to stane, obdržíte jej ve fyzické podobě. Nebo si můžete vybrat z nabídky speciálních vánočních mincí, kterou pro vás firma Golden Gate připravila.

Autor: zen
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!