Kabelka, toť lék na sklerózu | E15.cz

Kabelka, toť lék na sklerózu

Kabelka, toť lék na sklerózu
Kabelka Mercedes Benz Prague Fashion Weekend
• 

red

I z koupě kabelky se může stát dobročinný akt. Stačí, když si pořídíte unikátní kousek vytvořený k příležitosti pořádání Mercedes Benz Fashion Weekendu. Přispějete tím na podporu boje s roztroušenou sklerózou.

Sebejistá, módní a zároveň praktická. Taková je taška, kterou si budou moci v průběhu konání Mercedes Benz Prague Fashion Weekendu od 18.9. - 22.9. 2013 zakoupit všichni milovníci módy. Fashion Bag MBPFW je pro tento rok vyroben v exkluzivní edici v černé barvě v kombinaci s bílou a červenou. Každý návštěvník zakoupením této tašky přispěje na nadační fond Impuls, který podporuje léčbu roztroušené sklerózy, její výzkum i osvětovou činnost. V České republice v posledních letech přibývá pacientů s roztroušenou sklerózou. Panuje mýtus, že se týká především starších lidí, opak je však pravdou. Roztroušená skleróza je onemocnění, které postihuje nejčastěji lidi ve věku 20–40 let. Zejména pak ženy.

Fashion bag MBPFW bude svými propracovanými detaily v podobě uzavírání na zip, vnitřní laminovanou stranou a kapsou pro všechny nezbytné maličkosti stylovým společníkem žen, které zároveň podpoří dobrou věc.
Cena Fashion bag Mercedes Benz Prague Fashion Weekend je 350 Kč. 100 Kč z každé prodané tašky budě věnováno na charitu. Možnost zakoupení budou mít návštěvníci nejen v hlavním Fashion stanu Mercedes Benz Prague Fashion Weekend v průběhu konání akce, ale též v partnerských buticích do konce září.

Autor: red
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!