Podívejte se do největšího showroomu Lamborghini na světě. Nachází se v Dubaji | E15.cz

Podívejte se do největšího showroomu Lamborghini na světě. Nachází se v Dubaji

Stanislav Kolman - Autorevue.cz

V souvislosti s připravovaným zahájením prodejů SUV Urus musí dealeři připravit větší prodejní prostory.

Italské Lamborghini otevřelo již dvanáctý showroom v regionech Blízkého východu a Afriky. Společnost připravuje mezinárodní dealerskou síť pro budoucí obchody a nejnovější stavbu umístila do Dubaje. Jedná se o největší showroom Lamborghini na celém světě.

Lamborghini Huracán Performante: V hlavní roli aktivní aerodynamika

Nový komplex má celkem tři podlaží a všechna současná superauta jsou zde vystavena na 1 800 čtverečních metrech. „Velké prostory potřebujeme i kvůli chystanému rozšíření modelové nabídky. Plánujeme zdvojnásobení prodejů s uvedením nového SUV Urus v roce 2018,“ stojí v prohlášení automobilky.

Reproduktor Lamborghini s výfuky. Připravte si více než 600 tisíc korun

Mnozí o modelu Urus mluví jako o nejdůležitějším debutu Lamborghini za celou 54letou historii společnosti. S tím ale generální ředitel Stefano Domenicali nesouhlasí. Úspěch italské značky prý rozhodně nestojí na tom, jak zákazníci nové SUV přijmou.

Nové Lamborghini Huracan: Stahovací střecha a 321 km/h

Lambo aktuálně rozšiřuje továrnu v italské Bologni, kde se bude Urus vyrábět. Již v horizontu několika následujících dní se mají objevit první předsériové kousky. Datum oficiálního debutu zatím oznámeno nebylo, ale mohl by se odehrát letos ve Frankfurtu, případně příští rok v Detroitu.

Autor: Stanislav Kolman - Autorevue.cz
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!