Ferrari z druhé ruky s cenou o více než milion eur vyšší | E15.cz

Ferrari z druhé ruky s cenou o více než milion eur vyšší

Ferrari z druhé ruky s cenou o více než milion eur vyšší
Ferrari LaFerrari
• 
ZDROJ: Ferrari

Worldcarfans

Sportovní vůz Ferrari LaFerrari nabízí zahraniční autobazar za téměř dvojnásobnou cenu, než byla cena nového vozu. A má k tomu dobrý důvod.

Dostat se k novému supersportovnímu LaFerrari nebylo vůbec snadné. Automobilka dopředu avizovala, že peníze stačit nebudou. Museli jste být opravdu za vodou a svou lásku ke značce dokázat seznamem vlastněných modelů Ferrari čítajícím zhruba patnáct až sedmnáct aut. Teprve pak existovala šance, že by se pro vás eventuálně mohlo najít místo v pořadníku.

Když k tomu přidáme počet kusů limitovaný na 499, je jasné, že v tomto případě jde o celkem zajímavou investici. Tím spíš, pokud vlastníte exemplář, který má na příslušné plaketě napsáno 1/499. Právě takový vůz dorazil na trh ojetin. Pokud máte dostatečné množství financí, teď už nemusíte předkládat nějaké seznamy nebo čekat na pořadníky. Teď už stačí pouze zaplatit.

Ferrari LaFerrariFerrari LaFerrariAutor: Ferrari

Háček je podle očekávání v ceně. Zatímco nové LaFerrari vyšlo zhruba na 1,3 milion eur, aktuální kousek (najeto 200 km), který nabízí přes server mobile.de jistý německý dealer, má v kolonce cena zapsanou částku vyšší o milion eur. Ale co, alespoň bude nákup jednoduchý.

Článek vyšel na webu Autorevue.cz

Autor: Worldcarfans
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!