Bugatti Chiron bude mít větší sestru. Luxusní loď se salonkem i ložnicí | E15.cz

Bugatti Chiron bude mít větší sestru. Luxusní loď se salonkem i ložnicí

Stanislav Kolman - Autorevue.cz

Nádherné plavidlo připravila ve spolupráci s Bugatti společnost Palmer Johnson. Luxusní loď je inspirována nejnovějším modelem Chiron a je k nepřehlédnutí!

Vlastníci nového Bugatti Chiron mohou nyní luxusní sbírku dopravních prostředků rozšířit o další kousek. Ve spolupráci se společností Palmer Johnson, která vyrábí jachty, připravila automobilka luxusní loď inspirovanou nejnovějším modelem.

Bugatti postavilo exkluzivní jachtu s cenou od 54 milionů korun

Na projektu se začalo pracovat už v roce 2015, kdy se zástupci obou firem poprvé sešli a rozhodli se, že chtějí postavit něco skutečně výjimečného. Zklamáním možná bude to, že se v útrobách plavidla neukrývá osmilitrový šestnáctiválec s výkonem 1 479 koní, tedy ten, kterým disponuje právě Chiron. Loď má motor, který vyvine maximální rychlost "pouhých" 80 km/h.

Rolls-Royce Aeroboat: luxusní jachta se slavným motorem Merlin 12V

Součástí plavidla je také vnitřní prostor se salonkem a luxusně zařízeným interiérem. Naleznete zde i spoustu předmětů s logem automobilky. „Na základně zkušeností jsme chtěli připravit skutečně osobitou jachtu. Luxusní, vytříbenou, stylovou a hlavně kvalitní. Takovou, která život majitele posune na ještě vyšší úroveň,“ uvádí výrobce v oficiální tiskové zprávě.

Devět gigantů, kteří brázdí moře: od obří jachty po největší nákladní loď světa

A kolik loď s označením Niniette 66 vlastně stojí? Jak již to u luxusních výrobků bývá zvykem, cenovka zůstává tajemstvím. Pro vlastníky nového Chironu to ale jistě bude zanedbatelná investice...

Autor: Stanislav Kolman - Autorevue.cz
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!