Rváči Chisora s Hayem spolu budou boxovat v Londýně

Můžeme jen spekulovat, zda skandální rvačka mezi boxery Dereckem Chisorou a Davidem Hayem na únorové tiskové konferenci v Mnichově byla ve skutečnosti startem šikovného promotingu, každopádně by se tito britští boxeři měli utkat také v ringu. Jejich vzájemný zápas je naplánovaný na 14. července na londýnském stadionu Upton Park, kde hrají své zápasy fotbalisté West Hamu. Uvedla to BBC s odkazem na Chisorova manažera Franka Warrena.

 boxer Dereck Chisora
9.5.2012 13:35   |  

Warren vyjednal, že souboj zaštítí lucemburská boxerská federace, protože ani jeden z boxerů nemá britskou licenci. Chisora o ni přišel v březnu kvůli svému skandálnímu chování před a po únorovém prohraném duelu s Ukrajincem Vitalijem Kličkem o titul mistra světa těžké váhy organizace WBC.


Čtěte také: Kličko obhájil titul WBC, Chisoru porazil na body


Konflikt mezi Dereckem Chisorou a Davidem Hayem na tiskové konferenci v Mnichově. Napadení Davida Haye stálo Chisoru boxerskou licenci

Osmadvacetiletý boxer se po zápase s Kličkem na tiskové konferenci porval s bývalým šampionem asociace WBA Hayem. Předtím dal při vážení ukrajinskému soupeři facku, při představení boxerů v ringu zase plivl mladšímu bratrovi Klička Vladimirovi vodu do obličeje.

Proti odebrání licence se Chisora odvolal, ale jednání britské asociace bylo stanoveno až na červenec. „Derecka tím vyřadili z ringu na půl roku. Přitom přišel o polovinu odměny za souboj s Kličkem na pokutách. Nemá žádnou kvalifikaci. Nezbývalo by mu nic jiného než si najít zaměstnání,“ řekl Warren. Jednatřicetiletý Haye nemá licenci poté, co loni v říjnu ukončil kariéru.

čtk, nes

Komentáře

Čtěte také

Smysl protiruských sankcí? Změna v čele státu, tvrdí Moskva

Smysl protiruských sankcí? Změna v čele státu, tvrdí Moskva

Smyslem západních sankcí zavedených proti Rusku je dosáhnout změny ruského vedení. Prohlásil to šéf ruské Bezpečnostní rady Nikolaj Patrušev. Řekl také, že krize na Ukrajině může… více

Komerční prezentace

Další weby mladé fronty

Mobilní web