Dvojnásobná radost při každém nákupu

Komerční sdělení
Užijte si dvojnásobnou radost při každém nákupu s kreditní kartou Citi Life. Získáte odměnu 2 % z každého nákupu zboží či služeb u obchodníků doma i v zahraničí či na internetu. Měsíčně můžete získat až 2 000 Citi Life Prémií. Navíc 250 Extra Citi Life Prémií za první nákup provedený do 30 dní ode dne schválení žádosti o kreditní kartu a dalších 500 Citi Life Prémií za podání žádosti o kartu online.

Citibank
18.7.2012 0:01   |  

S kreditní kartou Citi Life můžete získat celou řadu dalších výhod:

Další slevy až 25 % u partnerů programu Citi Club

Citi Life kreditní karta Vám umožní využívat atraktivních slev a výhod u partnerů programu Citi Club z oblasti gastronomie, nakupování, sportu, cestování, zdraví a péče o tělo.

Vrácení poplatku za vedení karty v prvním roce

Vrátíme Vám měsíční poplatek za vedení kreditní karty Citi Life. Stačí zaplatit Vaší kartou alespoň jednou v daném zúčtovacím období v obchodě nebo na internetu.

Bezkontaktní technologie

Všechny Citi Life kreditní karty vydávané od prosince 2011 jsou již vybavené bezkontaktní technologií pro rychlé, pohodlné a bezpečné nákupy.

Až 55 dní bezúročného období na platby kreditní kartou

Pokud uhradíte celou výši aktuálního zůstatku z kartového účtu v rámci bezúročného období, které trvá až 55 dní, neplatíte žádný úrok z dlužné částky.

Unikátní design

Získáváte kreditní kartu s unikátním moderním designem, karta je částečně transparentní.

Čtyři dodatkové karty zdarma pro Vaše blízké

Podělte se o výhody kreditní karty Citi Life i se svými blízkými.

Slevy po celém světě v rámci programu Citi World Privileges

Využijte také slev na nákup zboží či služeb po celém světě v rámci programu Citi World Privileges. Více než 6 000 nabídek a slevy až 40 % u obchodních partnerů programu Citi World Privileges.

Více informací o kreditní kartě Citi Life zde

Čtěte také

Druhý pilíř končí. Byl jen pro bohaté, hodnotí Bělobrádek

Druhý pilíř končí. Byl jen pro bohaté, hodnotí Bělobrádek aktualizováno

Druhý pilíř důchodového systému by měl s příštím rokem skončit, přičemž jeho klienti následně dostanou peníze zpět. Předpokládá to vládní důchodová novela a změnový zákon, které… více

Komerční prezentace

Další weby mladé fronty

Mobilní web