Arnold Schwarzenegger přiznal, že má stará kolena

Arnold Schwarzennegger se připustil, že jej natáčení akčních filmů více fyzicky unavuje. Svěřil se o tom na americké premiéře očekávaného pokračovaní filmu Postradatelní 2.

 Arnold Schwarzennegger na premiéře filmu Postradatelní 2.
20.8.2012 15:05   |  

Bývalý guvernér Kalifornie připouští, že jej v jeho 65 letech bolí jeho tělo víc než v minulosti. „V pětašedesáti vám už vaše kolena nic neodpustí. Když točíte akční filmy, zjistíte, že vám v mém věku trvá delší dobu se zotavit. A druhý den vás všechno bolí. Ale co už?,“ vtipkuje rakouský rodák a několikanásobný mistr v kulturistice.

Akční hvězdu nejvíc zmáhalo opakování scén. „Byly tam scény, kdy jsem musel kleknout na kolena. Znovu a znovu. A když se zvedáte, tak v nich opravdu cítíte všechno,“ připustil Schwarzenegger s úsměvem.

Ve tváři ale přitom unaveně nevypadal. Herec zároveň popřel, že by si někdy nechal vylepšit obličej. K těmto spekulacím svádí poměrně malý počet vrásek v jeho tváři. „Ani botox, ani cokoli jiného. Tahle věc je pravá,“ řekl a ukázal na svoji tvář.


Čtěte také:

Postradatelní – Taková hra na vojáčky


„Pokud se umíte podívat na svět nejen vážně, ale taky s nadhledem, je o moc jednodušší 'hláškovat',“ říká akční ikona a pokračuje: „Musí to být ve vás. Pokud nemáte rádi legraci, můžou scénáristi napsat co chtějí, ale stejně to nebude vtipné. Hodně lidí selhalo v tom být vtipní na plátně. A já si užívám komickou stránku rolí stejně jako tu akční.“

Akční film Expendables2 svedl dohromady nejlepší žijící herce akčních filmů. V hlavních rolích se kromě Sylvestera Stalloneho představí například vycházející hvězda Liam Hemsworth, Dolph Lundgren, Jean Claude Van Damme, Chuck Norris nebo Bruce Willis a právě Arnold Schwarzenegger. V USA přijali film fanoušci s velkým nadšením. Ve víkendovém žebříčku tržeb film sesadil i čtvrtý film o agentu Bournovi a skončil na prvním místě. V České republice bude mít film premiéru 6. září.

Autor: Miloslav Hamřík

Komentáře

Čtěte také

Lavrov: Pobaltí vstup do NATO neuklidnil, pokračuje ve výpadech proti Rusku

Lavrov: Pobaltí vstup do NATO neuklidnil, pokračuje ve výpadech proti Rusku

Trojice pobaltských republik podle ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova neprokazuje Moskvě žádnou vděčnost za to, že je nechala po rozpadu Sovětského svazu v poklidu odejít.… více

Komerční prezentace
Mobilní web