Arnold Schwarzenegger pošle manželce kopii své knihy

Slavný rakouský rodák a holywoodská hvězda Arnold Schwarzenegger v pondělí vydal svou autobiografickou knihu nazvanou podle svého filmového hitu z roku 1990 Total Recall.

 Arnold Schwarzenegger při televizním rozhovoru. (Foto: Profimedia)
1.10.2012 14:45   |  

Ve svém prvním rozhovoru o nové knize známý herec a bývalý politik uvedl, že jeho manželka ještě jeho knihu nečetla. „Je to moje kniha, ne naše,“ řekl deníku USA Today v telefonickém rozhovoru. Vzápětí ale dodal, že očekává, že si ji přečte a že jí hned, jak to bude jen možné, zašle kopii.

Schwarzenegger se zplození nemanželského dítěte s hospodyní věnuje na pouhých pěti stranách z celkového rozsahu 646 stran. Právě kvůli tajemství, které čtrnáct let chránil před manželkou, nyní pár žije odděleně a jeho manželka požádala o rozvod. V knize událost označuje jako „jednu z těch věcí, které jsem si slíbil nikdy neudělat. Za celý svůj život jsem nikdy neměl nic s nikým, kdo se mnou pracoval.“

O den dříve se v televizním rozhovoru pro stanici CBS vyjádřil podobně. „Způsobil jsem obrovskou bolest manželce Marii a neuvěřitelnou bolest dětem.“ Jeho žena, bývalá televizní reportérka, odmítla cokoli komentovat. Přesto pětašedesátiletý terminátor připustil, že stále doufá v to, že se k sobě s manželkou vrátí. „Můžete to nazývat odmítáním, ale takto moje myšlení funguje. Pořád Marii miluji a pořád jsem optimista. Věřím, že stále můžeme být spolu,“ napsal herec v knize před rokem, když ji psal.


Čtěte také:

Arnold Schwarzenegger přiznal, že má stará kolena

Staří hrdinové z filmu Postradatelní 2 vedou filmový žebříček


O hraní herec řekl, že není v pětašedesáti nijak obtížnější. „Musíte ale mít na paměti, že vám už není třicet nebo čtyřicet,“ řekl. Akční ikona připustila, že nyní tráví v posilovně hodinu a půl denně, zatímco v dobách jeho hereckého rozkvětu, to bylo i pět a půl hodiny.

Poté, co skončil v politice, se herec snaží znovu vrátit na plátna kin. Letos si střihnul malou roli po boku svého dřívějšího hereckého rivala Sylvestra Stalloneho v pokračování akčního filmu Postradatelní 2. Spolu si zahrají příští rok i ve sci-fi filmu The Tomb, ve kterém bude Sylvester Stallone prchat z vězení. Ještě předtím se ale na konci ledna se objeví v kinech film Konečná, ve kterém Schwarzenegger hraje pohraničního šerifa. Do konce roku má pak ještě nasmlouvány další dva filmy.

Autor: Miloslav Hamřík

Komentáře

Čtěte také

Slovácko se dočká nových elektrifikovaných tratí, vyjdou na pět miliard

Slovácko se dočká nových elektrifikovaných tratí, vyjdou na pět miliard

Stát připravuje elektrifikaci železničních tratí ze Starého Města přes Uherské Hradiště do Veselí nad Moravou, Bojkovic a Luhačovic. Cestování vlakem tak bude rychlejší a pro… více

Mobilní web