Zahrajte si na titulce Googlu, tentokrát inspiroval Robert Moog

Na titulní stránce vyhledávače Googlu dnes máme opět jedno z netradičních interaktivních log, tzv. Doodlu. Tentokrát je na počest Roberta Mooga, který stál u zrodu elektronické hudby a vynalezl slavný Moog syntetizér. Robert Moog se narodil před 78 lety, tedy 23. května 1934. Dnešního Google Doodlu se bohužel nedožil, zemřel v roce 2005.

 doodle na Google
23.5.2012 11:38   |  

Dnešní Doodle je velmi speciální a zřejmě radikálně prodlouží čas strávený na titulní straně Googlu. Na virtuálním syntetizéru si můžete zahrát, nastavovat různé efekty a pokud se vám podaří vyloudit zajímavou melodii, můžete si ji nahrát a sdílet prostřednictvím Google+ nebo běžného odkazu mezi přáteli.


Přečtěte si také: Rozepněte si zip na titulce Googlu


Není to poprvé, co Google nabídl v rámci svého loga funkční virtuální napodobeninu slavného hudebního nástroje. Zpětně si můžete vyzkoušet i elektrickou kytaru ze dne výročí Lese Paula.

Autor článku: David Polesný, Živě.cz

Komentáře

Čtěte také

Zapomeňte na Tibet, hlavní je byznys. Česko Čínu kritizovat nebude

Zapomeňte na Tibet, hlavní je byznys. Česko Čínu kritizovat nebude aktualizováno

Vláda chce zlepšit vztahy s Čínou, vidí v nich šanci pro české hospodářství, a nebude proto kritizoval Čínu kvůli okupaci Tibetu. "Kvůli snaze o zlepšení vztahů se Praha nebude… více

Komerční prezentace

Další weby mladé fronty

Mobilní web