Zahrajte si na titulce Googlu, tentokrát inspiroval Robert Moog

Na titulní stránce vyhledávače Googlu dnes máme opět jedno z netradičních interaktivních log, tzv. Doodlu. Tentokrát je na počest Roberta Mooga, který stál u zrodu elektronické hudby a vynalezl slavný Moog syntetizér. Robert Moog se narodil před 78 lety, tedy 23. května 1934. Dnešního Google Doodlu se bohužel nedožil, zemřel v roce 2005.

 doodle na Google
23.5.2012 11:38   |  

Dnešní Doodle je velmi speciální a zřejmě radikálně prodlouží čas strávený na titulní straně Googlu. Na virtuálním syntetizéru si můžete zahrát, nastavovat různé efekty a pokud se vám podaří vyloudit zajímavou melodii, můžete si ji nahrát a sdílet prostřednictvím Google+ nebo běžného odkazu mezi přáteli.


Přečtěte si také: Rozepněte si zip na titulce Googlu


Není to poprvé, co Google nabídl v rámci svého loga funkční virtuální napodobeninu slavného hudebního nástroje. Zpětně si můžete vyzkoušet i elektrickou kytaru ze dne výročí Lese Paula.

David Polesný, Živě.cz

Komentáře

Čtěte také

Šéf Vítkovic: Arbitráž s podnikateli Beranem a Komárkem je zmanipulovaná

Šéf Vítkovic: Arbitráž s podnikateli Beranem a Komárkem je zmanipulovaná

A napište tam, že toho našeho generálního nedáme. Bez něj by tu nic nebylo, žádná práce, žádné peníze, tvrdí zapáleně starší muž nad několikatunovým ingotem oceli. Stojíme v jedné… více

Komerční prezentace
Mobilní web