Steve Jobs zanechal v Applu jasné plány na další čtyři roky | E15.cz

Steve Jobs zanechal v Applu jasné plány na další čtyři roky

Steve Jobs zanechal v Applu jasné plány na další čtyři roky
Steve Jobs
• 
ZDROJ: čtk
10. října 2011 • 16:45
Karel Javůrek
(VIDEO) Steve Jobs, jeden ze zakladatelů společnosti Apple, minulý týden zemřel a po velké spoustě oslavných článků se objevují i některé zajímavé informace. Steve Jobs si do vedení jistě nasadil spolehlivé lidi, kterým předal svou vizi, ale ještě než zemřel, zvládl navrhnout i plán pro nejbližší budoucnost Applu a jeho produkty a služby.

Podle britských novin The Times má totiž Apple harmonogram na příští čtyři roky, včetně několika zcela nových produktů, které zatím Apple vůbec neprodává a patří i do jiného segmentu. Jedním takovým produktem bude možná i již dlouho předpokládaná Apple TV, která bude ve velkém využívat internet a služby Applu, včetně propojení s dalšími Apple zařízeními.

Apple bude bez Jobse čelit tvrdší konkurenci

A že Steve Jobs uvažuje hodně do budoucnosti, potvrzuje i toto staré video z roku 1997, kdy již v té době velmi nadšeně hovořil o éře cloudu. Vše má ale svůj čas a uvést produkt v tu pravou chvíli, je také jedna z nejdůležitějších věcí pro úspěch. V případě cloudu a jeho nasazení se čekalo na to nejdůležitější – až se rychlost internetu u koncových uživatelů dostane na přijatelnou úroveň.

Steve Jobs představuje cloud computing v roce 1997

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!