Představujeme Connect.cz: web pro spojení se světem IT

Kolik vydělá Apple, kolik utratí Microsoft, na jakých serverech běží Seznam, jak se Čechům podaří rozjet startup v Americe... Všechno ví Connect.cz.

Connect
7.6.2012 10:56   |  

Internetový a technologický byznys je pozoruhodně živé prostředí, ve kterém se hraje o stamiliony uživatelů, miliardy dolarů a movité investory podporující nové projekty. Vedle toho jsou tu firmy zajišťující neuvěřitelně propracované hardwarové a softwarové zázemí, aby celý IT svět fungoval. Čtěte každý den Connect.cz a poznáte, jak to v profesionálním IT a byznysu chodí.

IT byznys, startupy a cloud

Prioritou Connectu je IT byznys. Sleduje technologické firmy, jejich vzestupy a krachy, požírání malých ryb velkými, hry o miliardy na akciových trzích. Analyzuje finanční výsledky firem a konkurenční boje.

Connect.cz sleduje také nové startupy, malé projekty s velkými ambicemi. Internetových startupů vzniká neuvěřitelné množství, ale díky Connectu poznáte ty nejzajímavější. Především takové, které z české kotliny dokázaly proniknout na globální internet a peníze i uživatele počítají na miliony.

Stranou samozřejmě nezůstává ani cloud, aktuálně nejsilnější IT zaklínadlo. Témata cloudu, korporátních systémů, virtualizace a datacenter vám Connect.cz naservíruje atraktivní formou, které budete rozumět.

Spojení s IT celebritami

Kromě textových článků najdete na Connect.cz unikátní diskuzní pořad Connected, který vás spojí se zajímavými osobnostmi z IT oboru. Zkušený redaktor Jan Sedlák zpovídá šéfy firem či vývojových týmů a nebojí se přitom zasáhnout ani do citlivých témat.

Connect.cz připravuje redakce webu Živě.cz, který o počítačích a internetu píše už více než patnáct let.

Autor: red

Komentáře

Čtěte také

Uber zaznamenal za půl roku ztrátu přes 31 miliard, doplácí na expanzi

Uber zaznamenal za půl roku ztrátu přes 31 miliard, doplácí na expanzi

Přední světový provozovatel alternativní osobní přepravy Uber zaznamenal v prvním pololetí ztrátu asi 1,3 miliardy dolarů (31 miliard korun) a ve druhém čtvrtletí jeho ztrátovost… více

Mobilní web