Bing bude mít reklamu s oživlými mrtvolami | E15.cz

Bing bude mít reklamu s oživlými mrtvolami

Bing bude mít reklamu s oživlými mrtvolami
Bing
• 
12. října 2011 • 14:49
Product placement, tedy v podstatě skrytá reklama na komerční produkt, je dnes v kinematografii poměrně běžný a místy i docela zábavný. V posledním desetiletí přitom začali Hollywood okupovat i marketingoví specialisté z význačných softwarových a hardwarových firem. Jedním z největších dodavatelů takových produktů je i Microsoft, jehož chytrý stoleček Surface se už v letních trhácích objevil nesčetněkrát – hned vedle Internet Exploreru a Bingu.

Tentokrát ale Microsoft zamířil ze světa blockbusterů k alternativnímu divákovi a podle The New York Times se snažil vyhledávač Bing dostat i do seriálu The Walking Dead. Apokalyptický svět, který okupují hladové oživlé mrtvoly a několik málo přeživších, měla doplnit scéna, ve které hlavní postavy něco vyhledají na Bingu. Televizní síť AMC nicméně nápad Microsoftu odmítla s tím, že v takovém světě bude asi jen stěží stále fungovat internet, natož Bing.

Podle zlých jazyků je Bing „zombie“ i z hlediska svých globálních tržních podílů mezi vyhledávačiPodle zlých jazyků je Bing „zombie“ i z hlediska svých globálních tržních podílů mezi vyhledávačiAutor:
Podle zlých jazyků je Bing „zombie“ i z hlediska svých globálních tržních podílů mezi vyhledávači

Snímek z nové reklamy Bingu určené pro americký trhSnímek z nové reklamy Bingu určené pro americký trhAutor:
Snímek z nové reklamy Bingu určené pro americký trh

Reklamu poté doplní ještě soutěž diváků, kteří si budou moci zahrát v některé z příštích epizod The Walking Dead a to pochopitelně v roli oživlé mrtvoly.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!