PSJ připravilo bytový projekt v Jesenici u Prahy | E15.cz

PSJ připravilo bytový projekt v Jesenici u Prahy

18. listopadu 2010 • 12:31
Realizaci developerského projektu PSJ v Jesenici u Prahy v lokalitě Na Šátalce již nic nebrání. Záměr společnosti Byty Jesenice, s. r. o., získal pravomocné územní rozhodnutí na obytný soubor, který celkem nabídne 140 bytů. Od září je v nabídce prvních 32 bytů ve čtyřech viladomech.

Zděné viladomy nabídnou bytové jednotky v dispozicích 1+kk, 3+1 a 4+1. V okolí domů vznikne příjemná parková úprava a dostačující počet odstavných parkovacích stání náležejících k bytovým jednotkám. „První etapa výstavby bude zahájena na jaře příštího roku a noví majitelé by se měli do svých bytů nastěhovat do Vánoc 2012. Cílem projektu je vytvoření moderního a příjemného bytového komplexu, v blízkosti přírody a dostatkem prostoru pro budoucí obyvatele. Nabízíme bydlení s maximální občanskou vybaveností obce Jesenice a velmi dobrou dostupností do hlavního města,“ zdůraznil Pavel Tošovský, projektový manažer Divize development PSJ. Lokalita bude dopravně napojena na ulici Vídeňská, od které je odstíněna stávající zástavbou rodinných domů a objektem restaurace s bowlingem.

Řešení nově vzniklé křižovatky bude ve formě kruhového objezdu. Umístění projektu tak nabízí komorní prostředí s komfortním napojením na hlavní komunikaci do centra Prahy, s níž má obec velmi dobré spojení též pomocí integrovaného systému příměstské autobusové dopravy. V obci Jesenice se nachází veškerá občanská vybavenost. „Projekt v lokalitě Na Šátalce systematicky připravujeme již od roku 2008. Díky časovému prostoru jsme ho mohli postupně optimalizovat tak, aby maximálně uspokojoval současná očekávání zákazníků,“ dodal Pavel Tošovský.

 
>
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!