Praha má nový luxusní hotel | E15.cz

Praha má nový luxusní hotel

Od poloviny října mají návštěvníci Prahy možnost ubytovat se v novém hotelu KEMPINSKI Hybernská Prague, který se nachází v Hybernské ulici, tedy přímo v centru Prahy.

Hotel se může pochlubit bezesporu nejvelkorysejším luxusním ubytováním ve městě. KEMPINSKI Hybernská Prague je umístěn v srdci města, nedaleko hlavních kulturních a historických památek, jako je Prašná brána a Obecní dům nebo Staroměstské a Václavské náměstí, a zároveň v těsné blízkosti nákupních a firemních center. Hotel je určen ke krátkodobým i dlouhodobým návštěvám a nabízí úplné spektrum pětihvězdičkových služeb. Na ploše 3500 m2 je 75 poměrně velkoryse vybudovaných a nadstandardně vybavených hotelových pokojů a zahrada o ploše 1800 m2, která má ambice stát se jedinečným místem pro společenská setkání v Praze. Četná apartmá tohoto hotelu se skládají z oddělené ložnice a obývacího pokoje, vybavené kuchyňky, WC pro hosty a šaten. Z hotelových pokojů je výhled do ulice Hybernská, privátního dvora nebo na atrium a většina pokojů je určena nekuřákům. Kromě řady mezonetových pokojů hotel KEMPINSKI Hybernská Prague počítal i s pokojem pro hendikepované.

#####Synonymum kvality

„Značka KEMPINSKI je již dlouho synonymem pro jedinečný styl, kultivované služby a absolutní kvalitu. Skupina uznávaných interiérových designérů zde vytvořila styl, v němž se odráží nadčasová elegance ve všech historických prostorách hotelu,“ říká Sedat Nemli, generální ředitel nového hotelu. Podle jeho slov má nový hotel spojit historickou architekturu staré Prahy s moderním stylem. „Díky historické budově v centru a tradicím se nám podařilo vytvořit klenot mezi světovými hotely KEMPINSKI,“ dodává Nemli. Nejstarší evropská luxusní hotelová společnost KEMPINSKI otevřela svůj první hotel v roce 1897. Nyní po celém světě provozuje 59 hotelů, z nichž právě luxusní KEMPINSKI Hybernská Prague je nejčerstvějším přírůstkem do jejich rostoucího portfolia. V následujících letech se chystá KEMPINSKI otevřít ještě dalších 52 hotelů.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!