Hrubá stavba Kolovrátku skončila | E15.cz

Hrubá stavba Kolovrátku skončila

24. června 2009 • 09:28
Bytový projekt Kolovrátek developerské společnosti CODECO je momentálně ve fázi po dokončení hrubé stavby. Tři nízkopodlažní domy se 43 bytovými jednotkami po svém celkovém dokončení nabídnou příjemné bydlení v klidné městské části Kolovraty v jihovýchodní části Prahy 10.

Výstavba bytových domů začala v září 2008 a její dokončení se plánuje na prosinec letošního roku. V rámci stavebních prací se jako první připravuje vzorový byt. Zde jsou kompletně dokončeny rozvody páteřních instalací, omítají se stěny a jsou osazena okna. „Vzorový byt bude do léta dokončen a připraven pro prohlídky potenciálních klientů. Ti si budou moci sami přijít prohlédnout kvalitní bydlení, jaké náš projekt nabízí. Seznámí se zde také se standardy vybavení, které jsou k dispozici,“ uvádí Sales Manager společnosti CODECO Alena Cajthamlová. Podle jejích slov Projekt Kolovrátek nabídne kromě standardních bytů i byty mezonetové a několik atraktivních bytů v přízemí, ke kterým patří zahrádka o výměře až 200 metrů čtverečních.

#####Důraz na nízkoenergetické bydlení

„Snažíme se vždy splátkový kalendář maximálně přizpůsobit jejich možnostem, což v důsledku umožňuje snazší přístup k financím,“ informoval Radek Zábrodský

#####Bydlení na dosah přírody

Bytový projekt Kolovrátek nabídne příjemné rodinné bydlení v klidné lokalitě na dosah přírody. Celkem 43 bytových jednotek o rozloze 36 až 119 metrů čtverečních bude rozmístěno ve třech nízkopodlažních domech se sedlovou střechou. Byty jsou plánovány převážně v dispozicích 1+kk až 4+kk, 10 bytů je mezonetových.

V nabídce jsou též dvě nebytové jednotky o velikosti 44 a 101 metrů čtverečních v přízemí, které mohou sloužit v budoucnu například jako prodejna, kancelář, lékařská či veterinární ordinace. Každý byt disponuje balkonem, některé zahrádkou o výměře až 200 metrů čtverečních. Parkování bude zajištěno částečně v podzemí jednoho z domů a částečně na venkovním parkovišti. Ke každému bytu patří minimálně jedno parkovací stání.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!