Co se nachází pod střechou Aquapalace? | E15.cz

Co se nachází pod střechou Aquapalace?

27. května 2008 • 00:00
Na šestém kilometru dálnice D1 je otevřen aquapark, který nabízí škálu možností, jak trávit volný čas. Návštěvníci mohou využít vodní atrakce, spa centrum, fitness, restaurace, obchody, kadeřnictví a další služby, které patří k péči o tělo.

Samotný aquapark je ve třech palácích, skýtá možnost využít 6 toboganů (nejdelší z nich měří 140 metrů) a 3 skluzavek. Pro milovníky adrenalinu je také atrakce spacebowl. V aquaparku je potápěčský tubus o hloubce 8 metrů. Milovníci vln uvítají bazén s umělým vlnobitím, jednotlivé paláce jsou protkány umělými řekami - celkem 100 m divoké a 350 m pomalé.

#####Fitness centrum

Návštěvníci aquapalace naleznou také ultramoderní fitness centrum s kardiozónou. Samotné fitness centrum je vybaveno 44 stroji a posilovacími lavicemi. Kardiozóna je vybavena 54 stroji, mezi nimiž jsou kola, stroje bruslařské, veslařské. Pro návštěvníky jsou k dispozici také spinningová kola a strečinkové stroje.

#####Bohatý saunový svět

Různé způsoby saunování a několik typů lázní a druhů ochlazení organismu je možné využít v aquaparku. Patří mezi ně tropický či bouřkový déšť, studená mlha, masážní sprchy i ledová studna s dávkovačem ledu granulovaným pro saunové účely.

#####Hotel

V areálu aquapalace roste čtyřhvězdičkový hotel. Kromě 231 pokojů různých kategorií a velikostí bude disponovat kongresovým centrem s 10 sály, barem, restaurací s terasou a podzemním parkovištěm pro 118 vozů. Spojení hotelu s Aquapalace Praha bude zajištěno proskleným koridorem v úrovni prvního patra hotelu. Provozovatelem hotelu bude společnost Redvale, a. s., která je joint venture společnosti SPGroup a rakouského provozovatele hotelů Vienna International Hotelmanagement AG.

#####AQUAPALACE PRAHA V ČÍSLECH

* Hodnota areálu po jeho dokončení (včetně hotelu) 4,6 mld. Kč * Zastavěná plocha areálu 16 000 m2 * Celková plocha aquaparku 9150 m2 * Rozloha vodních ploch 2500 m2 * Celkem 2 800 000 litrů vody v bazénech * Délka nejdelšího toboganu 140 m * Spa centrum o rozloze 1052 m2 * Saunový svět na ploše 1173 m2 * Fitness centrum s kardiozónou na 1700 m2 12 saun * Parkovací domy pro 600 osobních automobilů a 10 autobusů * 4 bary a 2 restaurace s terasou

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!