Ve Zbuzanech byl prodán poslední pozemek projektu Jižní zahrady | E15.cz

Ve Zbuzanech byl prodán poslední pozemek projektu Jižní zahrady

10. prosince 2010 • 15:07
Developerská skupina Crestyl prodala poslední pozemek svého projektu Jižní zahrady ve Zbuzanech. Projekt, který byl zkolaudován na konci roku 2007, se nachází jihozápadně od Prahy v těsné blízkosti chráněné krajinné oblasti Český kras. Na celkové rozloze 9,2 hektarů je umístěno 71 stavebních pozemků s kompletními inženýrskými sítěmi určených k výstavbě rodinných domků.

Bydlení v Jižních zahradách ve Zbuzanech je ideální kombinací venkovského prostředí a města, neboť nabízí velice snadnou dostupnost jak do centra Prahy, tak do Kladna či Berouna. Nákupní centrum Zličín, Galerie Nové Butovice a letiště Ruzyně je vzdáleno necelých patnáct minut jízdy osobním automobilem.

Projekt se stal oblíbeným právě pro své umístění v klidné lokalitě obce Zbuzany a celkovou koncepcí projektu, která poskytuje poklidné bydlení se stromovou alejí, náměstíčkem a parkem. Čtyři parcely, vymezující centrální náměstí, jsou určeny pro výstavby domů s umístěním potřebného vybavení lokality, jako jsou obchody, restaurace a služby.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!