V SEGRO Logistics Parku Prague zahájena výstavba další fáze | E15.cz

V SEGRO Logistics Parku Prague zahájena výstavba další fáze

Společnost Kühne & Nagel prodloužila pronájem průmyslových ploch v logistickém parku SEGRO Logistics Park Prague. Pronajatou plochu zároveň rozšířila na 17 500 čtverečních metrů. Další firma Translogi téměř zdvojnásobila pronajatou plochu na 6000 čtverečních metrů. Oznámila to společnost Cushman & Wakefield (C&W), která v transakci zastupovala developera a správce projektu SEGRO.

Komerční úspěch parku vedl jeho developera k zahájení prací na další fázi projektu. Začíná výstavbou nové infrastruktury, která zahrnuje přístupovou cestu a některá další zlepšení. „V současné době jsme zahájili práce na výstavbě infrastruktury pro novou část parku. Tyto práce by měly být dokončeny ve třetím čtvrtletí 2013. Zvýší to atraktivitu parku pro předpronájmy. Potenciál parku v této první fázi je až 27 tisíc čtverečních metrů,“ říká manažer společnosti SEGRO David Plzák.

Nová infrastruktura bude zahrnovat i nový sjezd z rychlostní komunikace R6 směrem na Karlovy Vary. Park tak bude mít napojení na dvě dálniční sítě – kromě stávajícího sjezdu na pražský obchvat R1 získá ještě napojení na exit 1 z rychlostní komunikace R6. „SEGRO Logistics Park Prague patří k nejúspěšnějším a nejvytíženějším logistickým lokalitám v České republice. Kromě vynikajícího napojení na dálniční síť nabízí blízkost pražského letiště a možnost budoucí expanze parku. Vybírají si ho především společnosti, které preferují spojení vedení společnosti a obchodního zastoupení se skladem. Další skupinou jsou společnosti zabývající se příměstskou logistikou,“ dodává vedoucí pronájmu průmyslových ploch v C&W Jaroslav Kaizr.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Největší nezávislý katalog českých firem