V Praze se sejdou špičky českého realitního trhu | E15.cz

V Praze se sejdou špičky českého realitního trhu

23. září 2010 • 10:34
Ekonomická krize, legislativní změny, vstup franšízových řetězců na český realitní trh či nové strategie realitních serverů budou na pořadu jednání Realitního kongresu 2010.

Ten se uskuteční první říjnový den v kongresovém centru pražského hotelu Hilton pod záštitou České komory realitních kanceláří a České asociace dražebníků. Podle organizátorů půjde o největší realitní událost roku 2010, která má přinést odpovědi na aktuální otázky týkající se trhu s nemovitostmi v České republice. Diskutovat zde bude možné s odborníky z oblastí realit, developmentu, bank, advokátních kanceláří, provozovatelů realitních serverů a profesních sdružení.

Generálním partnerem kongresu je společnost BONAFIDE GROUP, jejíž zástupce René Hradecký obstará úvod kongresu. O etice podnikání následně pohovoří šéf ČKRK Bedřich Skalický, na problematiku fondů kolektivního investování se zaměří Lukáš Vácha z Conseq Investment Management a o současné situaci na trhu realitních serverů se pohovoří Aleš Kužma z firmy Real City.

www.realitnikongres.cz.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!