Síť Realit.cz nabízí jedinečnou franšízu | E15.cz

Síť Realit.cz nabízí jedinečnou franšízu

18. ledna 2011 • 00:41
S realitními franšízami se na českém trhu v poslední době doslova roztrhl pytel. Působí jich tu hned několik a princip jejich fungování je téměř totožný.

Společnost Síť Realit se nechtěla stát jen jednou z dalších franšíz a nabízí tak jako první na trhu revoluční systém spolupráce jak pro realitní kanceláře či makléře, tak pro externí realitní partnery. Propracovaný realitní systém, možnost inzerce na všech zásadních inzertních serverech a párování nabídek a poptávek jsou dnes minimální podmínkou pro úspěšný pronájem a prodej nemovitostí. Síť Realit nabízí komplexní platformu pro vedení úspěšné realitní kanceláře i pro externí spolupráci realitních partnerů. „Podstatou našeho nového systému je především to, že žádný náš partner neplatí poplatky za zřízení realitní kanceláře, získává stoprocentní provizi ze svých zakázek a je naprosto nezávislý při řízení realitní kanceláře,“ říká Daniel Piech, majitel společnosti Síť Realit s. r. o.

#####Založit si vlastní realitku nebylo nikdy jednodušší

Nový systém tak umožňuje založit si vlastní realitní kancelář bez nutnosti mnohdy i značných finančních investic. „Zapomeňte na
starý systém spolupráce realitních kanceláří a franšíz a využijte nový druh kooperace realitních kanceláří a makléřů založený na efektivitě, prosperitě a jednoduchosti. Založte si vlastní kancelář nebo se staňte externím partnerem bez jakýchkoli poplatků a komplikací a začněte ihned úspěšně podnikat,“ dodává Daniel Piech. Společnost Síť Realit zkrátka nabízí zcela nový pohled na realitní franšízu, než jaká byla dosud zažitá na českém realitním trhu.

 
>
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!