Projekty JRD v pražském Prokopském údolí získaly prestižní ocenění

2.11.2012 13:28   |  

Developerská společnost JRD získala za projekt Vily Diamantica významnou Cenu odborné poroty v soutěži Realitní projekt roku 2012. Cena byla udělena na základě hlasování odborné poroty, která byla vybrána z řad realitních odborníků. Ve stejné soutěži byl také oceněn Cenou architektů projekt Rezidence Trilobit, který se stejně jako 8 bytových vil Diamantica nachází v pražském Prokopském údolí.

Soutěž Realitní projekt roku 2012 je přehlídkou nejlepších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky, kterou pořádá společnost Conventia, s. r. o. Soutěž navazuje na úspěšný loňský ročník, kde získalo JRD nejvyšší umístění a Cenu architektů za projekt Vila Augustus. Společnost Conventia si i letos klade za cíl zviditelnit kvalitní developerské projekty, které jsou momentálně na trhu.

Členové odborné poroty soutěže Realitní projekt roku 2012 byli pečlivě vybráni z řad realitních odborníků a architektů. Realitní odborníci posuzovali především tržní, praktické a kvalitativní předpoklady projektu pro jeho ocenění. Mezi nejdůležitější sledovaná kritéria patří lokalita, cena za metr čtvereční a prodejnost projektu ve vztahu k tržním cenám v dané oblasti, standardy projektu, marketing a další aspekty. Porota architektů posuzovala zejména kvalitu architektonického zpracování a začlenění projektu do stávající zástavby.

Slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen proběhlo 1. listopadu při příležitosti konání Realitního kongresu 2012.

Projekty Diamantica a Rezidence Trilobit nabízejí jedinečné bydlení v úchvatné lokalitě Prokopského údolí v Praze 5, kudy vedou tři turistické značené cesty a údolím protéká Hlubočepský potok vedoucí k jezírku, které je známé z různých filmů a pohádek.

Komentáře

Čtěte také

Miroslav Zámečník: Ubersociální stát

Miroslav Zámečník: Ubersociální stát

Nejstrašnější věc pro sociální systém je, když poskytne ekonomickou motivaci rozpadu rodinné sociální odpovědnosti, což je bohužel velmi častý český problém. více

Komerční prezentace

Bydlení Stavby Reality

Bydlení Stavby Reality (12/2015)
Mobilní web