Na anglickém táboře si děti mimo angličtiny osvojí i základy golfu

3.5.2012 8:08   |  

Anglický letní tábor FlowerGarten bude mít bohatý sportovní program a svou oblíbenou aktivitu si tam jistě najde každé dítě. Protože se však na programu bude podílet i Jiří Fiřt, který patří do realizačního týmu golfistky Kláry Spilkové a věnuje se v oblasti golfu také dětem ze školky FlowerGarten, bylo by velkou škodou jeho talent a elán při práci s dětmi nevyužít a proto si děti na táboře kromě fotbalu, tenisu, plavání, basketbalu, volejbalu a dalších sportovních her osvojí také základy golfu.

Jiří Fiřt se sportu věnuje od útlého věku. Již v 8 letech začínal se sportovní gymnastikou. Je nejen několikanásobným mistrem republiky v této oblasti, ale reprezentoval také Česko na Olympijských hrách v Atlantě. Mimo aktivních účastí v soutěžích se Jiří sportu věnoval také na univerzitní úrovni. Vystudoval totiž Fakultu tělesné výchovy a sportu na UK v Praze. Kromě kondičního trénování Kláry Spilkové se Jiří věnuje celé řadě dalších aktivit, do kterých patří i práce s dětmi v různých sportovních odvětvích, pochopitelně se to týká i golfu. Proto by všechny děti, které milují golf a další sport, neměly váhat a zapojit se do letního tábora FlowerGarten.

Letošní již pátý ročník tábora se bude konat v areálu Kácov na Kutnohorsku, kde je pro sportovní zaměření tábora ideální prostředí s mnoha hřišti, bazénem, dokonce i minigolfem, a navíc je areál obklopen i krásnou přírodou a mnoha možnostmi zajímavých výletů. Kromě sportovních aktivit děti také zabrousí do přírodovědné a výtvarné oblasti a prožijí mnoho dobrodružství při zábavných hrách.

Dětem se budou věnovat instruktoři z řad rodilých mluvčích a také vedoucí s perfektní angličtinou. Rodiče se často obávají, že znalosti jeho ratolestí nejsou natolik vysoké, aby mohlo celé dny konverzovat a fungovat v anglickém jazyce. Ale obavy vůbec nejsou na místě. Děti i za krátký čas dokáží vstřebat mnoho znalostí a rychle se přizpůsobit jinému prostředí. Mezi vedoucími jsou ale samozřejmě také čeští mluvčí, kteří si mohou s dítětem popovídat i v mateřském jazyce.

„V loňském roce jsme měli na táboře poměrně hodně dětí, které neměly s angličtinou takové zkušenosti jako děti, které k nám po celý rok dochází do školky nebo na konverzační odpoledne a přesto se do běhu tábora a anglické konverzace začlenily bez problémů. Navíc si myslím, že je pobyt v anglickém prostředí velmi motivoval ke zlepšování své angličtiny, aby mohly jet na tábor i další rok a být v angličtině na lepší úrovni než loni,“ vysvětlila ředitelka anglické mateřské školy FlowerGarten a zároveň organizátorka tábora Andrea Vřešťálová.

Komentáře

Čtěte také

Farmaceutické firmy loni lékařům vyplatily 1,6 miliardy

Farmaceutické firmy loni lékařům vyplatily 1,6 miliardy

Firmy zapojené do projektu Transparentní spolupráce Asociace inovativního farmaceutického průmyslu (AIFP) zveřejnily svoje platby lékařům za minulý rok. více

Komerční prezentace
Mobilní web