JLL se pustila do pronájmu ordinací | E15.cz

JLL se pustila do pronájmu ordinací

29. října 2008 • 10:40
Poradenská společnost Jones Lang LaSalle rozšířila své obzory vstupem do zdravotnictví. Stala se totiž partnerem firmy Medifin, která postaví první zcela novou budovu polikliniky na území Prahy od revoluce v roce 1989.

Centrum Zdraví Smíchov, jak je tento projekt pojmenován, doplní stávající provozy Polikliniky Kartouzská o nové specializované zdravotní služby.

Jones Lang LaSalle tímto krokem rozšiřuje své činnosti zprostředkování pronájmu nebytových prostor o nový sektor - Prostory pro zdravotní služby - Ordinace. Centrum Zdraví Smíchov vytvoří již na podzim roku 2009 nové příležitosti pro lékaře, kteří budou mít možnost umístit své pracoviště v nové budově nabízející plochy o celkové výměře 2 700 m2. „Museli jsme se mnohému přiučit a stále se učíme, protože prostory pro takové služby jsou zcela odlišné od kanceláří. Polikliniku vnímáme jako výzvu a zároveň příležitost pro vlastní profesní i strategický růst,“ informoval vedoucí oddělení pronájmu kancelářských prostor, Jones Lang LaSalle Eduard Forejt. Podle jeho slov je projekt novou zkušeností pro oba partnery. „Jak kolegové z Medifinu, tak my do projektu vnášíme veškeré vlastní zkušenosti a znalosti a tak věřím, že se nám společně podaří vytvořit nové a hezké prostory pro lékaře a jejich pacienty,“ dodal.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!