Jan Borůvka je prezidentem EPAG | E15.cz

Jan Borůvka je prezidentem EPAG

13. listopadu 2008 • 23:00
Generální sekretář Asociace realitních kanceláří České republiky Jan Borůvka se stal novým prezidentem hlavní evropské organizace realitních profesních sdružení European Property Agents Group (EPAG) při Evropské radě realitních profesí (CEPI) v Bruselu.

Generální sekretář Asociace realitních kanceláří České republiky Jan Borůvka se stal novým prezidentem hlavní evropské organizace realitních profesních sdružení European Property Agents Group (EPAG) při Evropské radě realitních profesí (CEPI) v Bruselu. Borůvka v této funkci nahradil Yves Boussarda z Francie. Do čela ho zvolili zástupci EPAG při říjnovém výročním zasedání v Gentu.

Borůvka do roku 1991 pracoval v souladu se svou původní kvalifikací architekta jako projektant. Od roku 1991 se věnuje realitnímu sektoru - zastával pozici konzultanta a působil také ve vedení několika společností. V roce 1997 Borůvka získal jako jeden z mála Čechů prestižní americký certifikát Certified International Property Specialist (CIPS). Kromě toho absolvoval celou řadu doplňkových vzdělávacích programů. Hovoří anglicky, částečně rusky, je ženatý a má dvě děti. Ve volném čase se kromě rodiny věnuje hlavně hudbě a sportu.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!