EKOSPOL prodává nové byty na Barrandově za méně než 40 tisíc korun za metr čtvereční | E15.cz

EKOSPOL prodává nové byty na Barrandově za méně než 40 tisíc korun za metr čtvereční

2. června 2011 • 11:39
Společnost EKOSPOL zahájila prodej nových bytů ve zbrusu novém projektu Výhledy Barrandov. Ceny bytů zde začínají již na 39 300 korun za metr čtverečních včetně DPH a průměrná cena všech bytů v projektu leží pod hranicí 45 tisíc korun za metr čtvereční včetně DPH. Ve srovnání s konkurenčními projekty na Barrandově je EKOSPOL levnější o 17 procent.

„Ceny bytů u projektu Výhledy Barrandov, stejně jako u všech dalších projektů připravovaných již v době recese, se nám podařilo stlačit na skutečné minimum. V praxi to znamená, že nový vysoce kvalitní byt 1+kk zájemci zakoupí již za 1,4 milionu korun, byt 2+kk za 1,7 milionu korun a byt 3+kk za 2,9 milionu korun. Všechny ceny jsou samozřejmě včetně DPH,“ vypočítává Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva EKOSPOL.

EKOSPOL tak jako první developer proniká se skutečně cenově dostupnými byty do renomovaných a atraktivních lokalit s výbornou dopravní dostupností centra Prahy a úplnou občanskou vybaveností. Dosud se totiž nové byty v cenách od 35 do 50 tisíc korun za metr čtvereční nabízely pouze v okrajových lokalitách, a kdo chtěl víc, musel si připlatit. „Stačí se podívat na největší české internetové realitní servery. Za ceny, za které my na Barrandově prodáváme nové byty, se tam běžně nabízejí byty v desítky let starých panelácích,“ říká Evžen Korec.

Projekt Výhledy Barrandov tvoří dva moderní devítipodlažní bytové domy s celkem 290 byty, které vyrostou ve dvou etapách na samotném vrcholu Barrandova. Díky tomu převýší veškerou okolní bytovou zástavbu a poskytnou svým obyvatelům unikátní výhled přímo do chráněného Prokopského údolí a na panorama Prahy. Výbornou dopravní dostupnost zajišťuje stanice tramvají Sídliště Barrandov, vzdálená pouhé tři minuty klidné chůze. V první etapě nabízí projekt Výhledy Barrandov celkem 145 bytů o dispozicích 1+kk až 5+kk. Každý byt má navržen balkon nebo terasu. Ustupující horní podlaží dávají vzniknout luxusním bytům o dispozicích 4+kk a 5+kk s obrovskými terasami nabízejícími úchvatný výhled 180 až 270 stupňů. V suterénu bytových domů najde zázemí 264 krytých garážových stání a další prostory vybavenosti pro nové obyvatele domů.

Oblíbená lokalita Barrandova čelila velké developerské aktivitě především v letech realitního boomu mezi roky 2005-2008, kdy zde vzniklo přes tisíc nových bytů. Potenciál zdejšího území tak byl do značné míry již vyčerpán, takže byty v projektu Výhledy Barrandov jsou jednou z posledních šancí, jak získat kvalitní a cenově dostupný nový byt v této lokalitě.

 
>
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!