Centrum Černý Most otevírá střešní parkoviště a nabízí nové značky | E15.cz

Centrum Černý Most otevírá střešní parkoviště a nabízí nové značky

Stavba nového Centra Černý Most je v poslední fázi, otevření je plánováno na jaro 2013. Již nyní nákupní centrum otevírá nové střešní parkoviště, rozšiřuje bohatou nabídku svých prodejen o další známé značky a také návštěvníkům nabízí praktické aplikace pro iPhone. Oznámili to zástupci centra.

Nováčkem mezi prodejnami je italská firma Carpisa, známá především koženými kabelkami, ale též peněženkami, kufry, páskami, klíčenkami a dalšími doplňky. Řady prodejen rozšiřuje také značka H&D HOME DESIGN, která nabízí nábytek s exkluzivním dánským designem, užitkové produkty do domácnosti i originální dekorativní předměty. Sortiment z přírodních materiálů, jako jsou masivní dřeva mango a teak, ratan nebo bambus, je vyroben ekologicky šetrnými technologiemi.

Pro pohodlnější nakupování spustilo centrum užitečné aplikace pro iPhone. Orientaci usnadní interaktivní mapa, praktické využití najde vyhledávač tras autem nebo MHD; zákazníci ale mohou využít i všeobecné informace o restauracích, kinech nebo prodejnách centra. Na displeji iPhonů si mohou přečíst také novinky, program připravovaných akcí či prodejní nabídky a slevy jednotlivých prodejen. Tato aplikace je zdarma ke stažení na Facebooku a webových stránkách centra.

„Držíme krok s dobou nejen v otázkách ekologie, ale i ve využití moderních informačních technologií, jako je naše nová aplikace pro iPhony. Pro zákazníky ale připravujeme stále něco nového. V našem Kolotoči štěstí mají možnost vyhrát například zájezd od Čedoku a další zajímavé ceny. Zákazníci si dokonce mohou díky speciální aplikaci od 1. do 30. září vytočit výhry i virtuálně přímo na facebookovém profilu centra,“ doplňuje Jakšić.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!