VIDEO: Nejen řidič tvrdý chleba má

Video Jak rychlé jsou automobilové závody, tak rychle a nečekaně při nich dojde k nehodě. A nemusí to být jen na trati, velmi záludné jsou i boxy jednotlivých stájí. Příkladem může být video z nedávného tréninku na závod německého mistrovství cestovních vozů (DTM) v nizozemském Zandvoortu, kde čtyři mechanici přišli ke zranění, jak se říká, "jako slepí k houslím".

 Nehoda v boxech při tréninku na závod DTM
28.8.2012 17:35   |  

Ralf Schumacher, bratr slavnějšího Michaela, přijel se svým mercedesem do pit stopu, kde mu mechanici bleskově vyměnili obutí a závodník opět vyrazil na trať. Za zadní spojler jeho auta se však zachytila pneumatická hadice vedlejší party machaniků a tažena odjíždějícím mercedesem katapultovala do výšky čtveřici mužů v overalech. Ti vzápětí dopadli na zem a zprvu to vypadalo na vážná zranění. Závodník si ničeho nevšiml, šlápl na plyn a vyjel k dalšími tréninku. Mechanici nakonec utrpěli zranění jen lehká, i když celý incident vypadá dosti zle.

Autor článku: nes

Komentáře

Čtěte také

Ministerstvo: Dohnalovo chování nemá obdoby, ohrožuje úkoly státu

Ministerstvo: Dohnalovo chování nemá obdoby, ohrožuje úkoly státu aktualizováno

Spor mezi ministerstvem spravedlnosti a odvolaným šéfem vězeňské služby Petrem Dohnalem dál graduje. Resort dnes ostře zareagoval na včejší Dohnalův otevřený dopis, v němž exšéf… více

Komerční prezentace

Další weby mladé fronty

Mobilní web