Tuningové golfové vozítko stojí tolik co tříllitrové audi | E15.cz

Tuningové golfové vozítko stojí tolik co tříllitrové audi

nes

Dánská společnost Garia je známým výrobcem golfových vozíků. Jde o špičkové produkty, ve kterých se snoubí know-how věhlasných motoristických firem. Vozítko například pohání elektrický agregát od firmy, která pro Ducati vyrábí převodovky. Hliníkové profily zase pocházejí z firmy dodávající stejné součástky také pro Aston Martin, Jaguar a Volvo. A když se prvotřídní výrobce ještě spojí s luxusním úpravcem automobilů – Mansory – je na světě klenot mezi golfovými vozíky.

Německo-švýcarská firma Mansory světově proslula úpravou supervozů jako Rolls-Royce, Aston Martin či Bentley. Luxusní úprava vozíku Garia, jehož design navrhl dánský designér Anders Lynge, byla představena na ženevském autosalonu jako „supersport mezi golfovými vozíky“.

Vozítka od firmy Garia lze snadno „legalizovat“ i pro jízdu v normálním provozu. Stačí přidat předpisové pásy, postranní zrcátka a hydraulický brzdný systém. Každopádně vězte, že kousek ze zlaté edice od Mansory vás vyjde přibližně na tolik, co třílitrové Audi A4 Avant. Stojí 40 tisíc liber.

Autor: nes
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!