Motoristická etuda z Divokého východu

Video Asi bychom si nedovolili říci, že během jedné cesty na "daču" budete na ruské silnici svědky několika událostí podobných té, jakou přináší následující video. Je ale fakt, že drsných ruských videí z palubních kamer najdete na internetu spoustu. Některé stránky je dokonce uveřejňují pod hlavičkou "Made in Russia". Když se motoristé v Rusku dostanou do vády, potřebují většinou pádné argumenty. Mezi nejpádnější, jak uvidíte, patří třeba baseballové pálky, ať už dřevěné nebo z hliníku.

 Rozezlení ruští motoristé
3.7.2012 16:58   |  

Ale protože na hrubý pytel patří hrubá záplata, i na baseballovou pálku je možné odpovědět – vhodným protiargumentem je, jak vidno, sekera nebo kladivo, případně chladné či palné zbraně.

Ironický komentář pod předmětným videem říká, že se muži chovají, jako by si mysleli, že stále trvá druhá světová válka. Jiný přispěvatel přichází s hypotézou, že jde o ruskou verzi hry „kámen-nůžky-papír“.

Autor článku: nes

Komentáře

Čtěte také

Lidé si mohou vsadit, zda Zeman opepří projev vulgaritou

Lidé si mohou vsadit, zda Zeman opepří projev vulgaritou

Nedávné vulgární výrazy v přímém přenosu Hovorů z Lán ve vysílání Českého rozhlasu natolik zaujaly bookmakery sázkové kanceláře Unibet, že vypsala kurzy na to, jaká slova v… více

Komerční prezentace

Další weby mladé fronty

Mobilní web