Mladík řídil jako Mr. Bean a naboural do policejního vozu

Možná znáte grotesku, v níž známý Mr. Bean sedí v křesle na střeše svého vozu mini a odsud auto řídí pomocí provazu a smetáku. Řídit Opel Corsa ze střechy se pokusil také jedenadvacetiletý mladík v Brně, k jehož cti je třeba připomenout, že si pro svůj trénik vybral alespoň prostorné parkoviště u obchodního centra. Zábava přesto skončila neslavně – srážkou s autem policie, která podezřelou posádku opelu přijela zkotrolovat na zavolání pracovníků obchodu.

 Mladík řídil auto ze střechy
31.8.2012 12:59   |  

Policisté přijeli na místo a viděli, že se skupina mladých lidí baví přesně tak, jak to popsali pracovníci obchodu. Dali proto řidiči signál k zastavení, ten zazmatkoval, snažil se vrátit na místo řidiče a naboural do policejního auta.


Čtěte také: VIDEO: Nejen řidič tvrdý chleba má


Policisté pak překvapilo především to, že jednadvacetiletý řidič nebyl pod vlivem alkoholu ani drog. Na svém jednání neshledával nic až tak zvláštního a uvedl, že tímto způsobem řídil i předchozí den. Policisté celou věc odbyli pokutou a řidiče poučili o dodržování bezpečnostních pravidel v silničním provozu.

Je známo, že když se Rowan Atkinson vysvleče z role Mr. Beana, je nadšeným motoristou

nes, čtk

Komentáře

Čtěte také

Ukrajina vytvoří plynový fond. Naftogaz do něj vloží miliardu dolarů

Ukrajina vytvoří plynový fond. Naftogaz do něj vloží miliardu dolarů

Ukrajina nařídila státní energetické společnosti Naftogaz, aby vytvořila fond v objemu miliardy dolarů (zhruba 25 miliard korun) na financování nákupu, přepravy a skladování… více

Komerční prezentace

Další weby mladé fronty

Mobilní web